Smaki Indyjskich Przypraw: Odkryj Tajemnice Kulinarnego Świata Indie! By Rajani Desai Cover Image

Smaki Indyjskich Przypraw: Odkryj Tajemnice Kulinarnego Świata Indie! (Paperback)

$40.83
Usually Arrives at Kepler's in 3-14 Days
(This book cannot be returned.)

Description


Witaj w fascynującym świecie indyjskich smak w "Smaki Indyjskich Przypraw: Książka z Przepisami na Indyjskie Potrawy" zaprasza Cię do odkrycia tajemnic i bogactwa kulinarnego dziedzictwa Indii. Autorka, Rajani Desai, podzieli się z Tobą autentycznymi przepisami i sekretami przygotowywania tradycyjnych indyjskich dań.


Ta książka to prawdziwa skarbnica smak w i aromat w. Przeniesie Cię w egzotyczną podr ż po indyjskich kulinariach, odkrywając unikalne polączenia przypraw, świeżych skladnik w i technik przygotowywania potraw. Od pikantnych curry do aromatycznych daal w, "Smaki Indyjskich Przypraw" dostarczą Ci inspiracji do tw rczego gotowania.


Rajani Desai, ekspertka w indyjskiej kuchni i entuzjastka smak w, pomoże Ci zrozumiec zlożone polączenia przypraw i techniki gotowania, kt re nadają indyjskim potrawom wyjątkowy charakter. Jej wiedza i pasja pozwolą Ci odtworzyc autentyczne smaki Indii w Twojej wlasnej kuchni.


"Smaki Indyjskich Przypraw: Książka z Przepisami na Indyjskie Potrawy" to nie tylko zbi r przepis w, ale także przewodnik po kulturze, historii i tradycji indyjskiego jedzenia. Przybliży Ci egzotyczny świat indyjskiej kuchni, jej r żnorodnośc i bogactwo smak w.Product Details
ISBN: 9781783819768
ISBN-10: 1783819766
Publisher: Rajani Desai
Publication Date: May 18th, 2023
Pages: 220
Language: Polish